Дівчинка, схожа на Барбі, виросла і змінилася. Як вона виглядає через 10 років. ФОТО

У сьогоднішній статті ми поговоримо про Айру Браун, яку всі називали Барбі. Свою кар’єру моделі дівчинка почала, будучи ще в дворічному віці. Батьки Айри відразу розгледіли лялькову зовнішність своєї дочки і вирішили, що у неї є хороші шанси в модельному бізнесі.

Подивившись знімки Айри, модельний агент відразу побачив в ній схожість з лялькою Барбі. Найперші фотографії з нею стали відомими на весь світ. Більшість людей не могли повірити, що на фото — справжня дівчинка, а вважали це звичайним фотомонтажем. Деякі бачили на фото просто ляльку. До дівчинки дуже часто підходили зовсім незнайомі люди, щиро дивуючись її незвичайною зовнішністю.

Ми не знаємо, як до цього ставилася сама Айра, адже всі рішення приймали її батьки. Вона не знала, що таке садок, зате побувала у багатьох модельних агентствах. Її популярність росла з блискавичною швидкістю. Але, чим старше ставала Айра, тим більше змінювалася її зовнішність. Агентства втратили до неї інтерес, а її популярність пішла на спад.

Деякі агентства, звичайно, продовжували її знімати, але фотографії вже не викликали колишнього враження. З роками ситуація тільки погіршувалася. Сьогодні Айрі 11 років і вона виглядає, як звичайна дитина. На своїй сторінці в соціальній мережі дівчинка не демонструє свої старі фото, на яких вона виглядає як Барбі.

Створюється враження, що вона хоче забути минуле і жити звичайним життям підлітка. Її популярність тривала всього шість років, але всі встигли її запам’ятати, як дівчинку-Барбі. Найголовніше те, що сьогодні Айра вже може сама приймати рішення як їй будувати своє життя.