Жінка забрала до себе додому 79-річну бабусю, яка жила в будинkу для літніх людей. Як вони живуть через 6 років

Багато людей забирають до себе бездомних песиків та кішок, а хтось забирає дітей з дитячих будинків … Таких людей, які не бояться взяти на себе таку відповідальність, не багато, але все ж вони є. Але бувають і більш дивні випадки; наприклад, коли з будинkу престарілих хтось забирає самотньої літньої людини, у якого немає дітей, родичів і свого будинkу. Саме таку історію ми сьогодні розповімо. Марина була сиротою, її з дитинства виховувала бабуся Мар’яна. Вона їй замінила і маму, і тата, і віддала всю свою любов, на яку тільки була здатна.Шкода тільки, що люди не вічні, і Мар’яни Герасимчука у віці 83 років. Тоді Марині було 30. Дівчина дуже важко перенесла втрату єдиного близької людини і, щоб приглушити моральний біль, вона влаштувалася волонтером в будинок для людей похилого віку. Як вона каже сама, їй хотілося всім допомогти, адже самотнім людям похилого віку найменше дістається любові і турботи.

Саме там Марина і познайомилася з 78-річною Антоніною Сергіївною. У жінки не було родичів, вона була зовсім одна. У неї був син, але він пішов з життя 33 роки тому. Вона до останнього жила в старенькій хаті в селі і працювала листоношею, і не мала ніяких накопичень, тільки скромна пенсія. Роки брали своє, і жінка стала хворіти, вона практично не могла самостійно про себе подбати. До лікарні і магазинів далеко, грошей на лікування не було … але за щасливим збігом обставин, їй запропонували переїхати в будинок для людей похилого віку.Звичайно, там життя не цукор, але краще ніж однієї. І раптово в її житті з’явилася Марина. За рік спілкування вони дуже прив’язалися один до одного. Дівчина сказала, що Антоніна Сергіївна їй дуже нагадує її бабусю.

Марина прийняла рішення оформити опіку над нею і перевезти її з будинkу престарілих в свою квартиру. Антоніна Сергіївна довго пручалася, вона не хотіла бути тягарем для дівчини, але Марина була непохитна.На даний момент Антоніні Сергіївні вже 85 років, вона все ще живе з Мариною. Дівчина активно взялася за її лікування і тепер вона відчуває себе набагато краще. А Марина вийшла заміж, і у неї народився синок. Тепер вони всі разом живуть в одному будинkу. Всі вважають Антоніну Сергіївну своєї рідною бабусею, адже за ці роки вона дійсно стала для них найріднішим людиною.