Батько-одинак зробив все можливе, щоб навчитися доглядати за довгим волоссям своєї дочки. Всі її зачіски — твори мистецтва

Буває, що сім’ї розпадаються, застрахуватися від цього неможливо. Так сталося і з Грегом. Дружина вирішила розлучитися, але малятко Іззі залишилася з батьком. Хлопець спочатку був налаштований рішуче, тому що прибирання та приготування їжі не вимагають додаткових зусиль. На жаль, одна проблема ввела тата в ступор.Вся справа була в красивому довгому волоссі маленької дівчинки. Папа зрозумів, що боїться її образити, не знав, як правильно розчісувати таку гриву.

Навіть прості кінські хвостики погано у нього виходили. Але думка про те, що його дочка виглядає гірше за всіх у класі, що її подруги ходять з красиво укладеним доглянутим волоссям, була для нього нестерпна.Тому Грег зібрався з силами і почав розбиратися з її зовнішністю. На щастя, він працював в коледжі на факультеті косметологів. Він вирішив звернутися за допомогою до студентів і торкнув їх своєю рішучістю. Він навчився плести як колоски, так і риб’ячі хвости.Вдома, на Іззі, він вправлявся знову і знову, поки не добився акуратного плетіння.

І незабаром він почав експериментувати. Він плів коси в самих різних стилях, направляв їх на всі боки — і Іззі тільки й встигала хвалитися перед подругами найнеймовірнішими укладками і зачісками від тата-майстра.Грег тепер каже: батьки повинні навчитися заплітати коси своїм дівчаткам. Ці моменти неймовірно близькі для дитини, роблять відносини довірчими. Тому батько-одинак завів канал на YouTube. Він ділиться методами створення красивих зачісок і думками про виховання сучасних дітей.