Часи змінюються. Люди стають безsердечні. Дівчина не пускає рідну сестру до себе додому.

Одного разу я мимоволі стала свідком розмови двох жінок. Перша в люті розповідала: — Сестра з чоловіком зібралася на відпустку на два тижні. У них є пересадка в нашому місті. Вони залишаться тут на день ;, і вона запитала, чи є у мене вільна кімната для них. Так у мене великий будинок, але це ж не готель якийсь ?! Я їм сказала, що раз у них знайшлися гроші на відпустку, на готель точно знайдуться. А друга з нею погоджувалася. Тобто їм було наплю вати на родинний зв’язок, взаємну підтримку, на те, що сестра, швидше за все, образиться. Не перший раз я таке чую. Навіть родичі і друзі стали розглядатися, як товарно-грошові суб’єкти. Років 4 назад, ще до цього хао су, у моєї знайомої, Каті, склалася аналогічна ситуація. Її родичка, з якої вона бачилася лише пару раз в житті, звернулася до неї з проханням допомогти доньці освоїтися в нашому місті і влаштуватися в гуртожиток. Вона поступила в М Г У на бюджет. Вона була дуже розумною дівчиною, в яких тільки олім піадах вона не займала перші місця! Катя, без довгих роздумах забрала дівчинку до себе на тиждень, поки вони не налагодять деякі справи.

Дівчинка була повнолітньою, але для великого мегаполісу вона була ще малою. Перш працівникам таких підприємстві, в одному з яких працювала родичка Каті, матері Насті, оплачували відпустку всією сім’єю. В такому випадку Настя могла б облаштуватися в місті, проживши трохи з сім’єю. А у Катьки тоді у самій в житті були деякі труднощі. Вона тільки недавно р озлучилася з чоловіком і процес ро злучення йшов дуже довго і неприємно. Тоді Катя з головою поринула в роботу. У неї ще дві дочки були, це вдвічі ускладнювало ситуацію. Дочка знаходилися в підлітковому віці і нескладно здогадатися, що вони встигли відбитися від рук матері. Вони потрапили в дивні компанії, забили на навчання. Катя повинна була постійно тримати їх під контролем, а тут з’явилася Настя. Її ще потрібно було зустріти вночі в аеропорту, ходити з нею по місту у справах, приділяти їй увагу протягом дня. І взагалі, взяти вихідний на роботі — теж було нелегко.

Катя намагалася все встигнути, лаяла себе за своє безсилля. День настав, Катя зустріла Настю: звичайна сіра миша, не схожа на її дочок з фарбованими волоссям і пір сингом. Наступні два дні були вихідними. І В Н З, і гуртожиток були закриті. Катя залишила Настю вдома зі своїми дочками, сама пішла на роботу. Повернувшись додому, вона не могла повірити, що не помилилася дверима. Будинок став світлішим, дочки — привітніше. Вони запитали як пройшов день Каті, сказали, що Настя приготувала для всіх смачний обід. За обідом Настя розповідала про свої плани на навчання, а дівчатка слухали, відкривши роти. Катя тихо спостерігала за тим, як її дочки, не зацікавлені в навчанні, з палаючими очима слухали розповіді Насті. А Настенька в той момент виглядала вкрай цілеспрямованою у впевненою в собі людиною. Минув час, на планету напала ж ахлива х во роба під назвою К ор. он а в ір ус . Катька з роботи додому не приходила, практично жила там. Їх лі кар ня приймала заражених, Катя боя лася за раз ити дочок.

До того моменту дівчинки перейшли на дистанційне навчання, Катя попросила Настю пожити з дівчатками, поки її не буде вдома. Це затягнулася надовго, як ми вже знаємо. У наступному році старша дочка Каті за допомогою Насті вступила до університету. У Насті з’явився молодий чоловік і вона переїхала до нього жити. Тоді батьки Насті з подарунками приїхали в Москву, віддячити Катю за колосальну допомогу в такий важливий момент. Катя, не даючи їм черги, сама дякувала їм за таку зразкову дочку, адже в найскладніший для Каті момент, Настя послужила для неї промінцем світла і допомогла пройти через багато труднощів. Ось, адже, як цікаво світ влаштований. Одна людина не хоче рідній сестрі допомогти житлом на ніч, друга самого далекого родича приймає, як рідну дочку. Але ж все в кінці отримують по заслугах: хтось за хороші, а хтось — навпаки.